Menu

+371 26 368 820 info@ecoheat.lv

Gāzes katli

Gāzes apkures katli

Junkers (Bosch) piedāvā plašu gāzes apkures katlu sortimentu, kas ļauj izvēlēties iekārtu jebkuras platības birojam vai dzīvojam ēkai.

Gāzes katli ir labākais risinājums gāzesapgādes ēkām un konstrukcijām.

Lielu uzmanību saņem kondensācijas un konvekcijas apkures gāzes katli. Abi veidi piesaista ar mūsdienīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem un augstu veiktspēju. Noteicošais arguments konkrētā modeļa izvēlē būs katla mērķis.

Bosch (Junkers) apkures gāzes katli ir kvalitatīva tehnika, kas ir pārbaudīta ar laiku un cilvēku pārbaudījumiem. To varat pārliecināties paši.

Kondensācijas gāzes apkures katli

Kondensācijas katla darbības princips atšķiras – siltuma avotam izmanto ne tikai enerģiju, kas izdalās gāzes sadegšanas procesā, bet arī ūdens tvaika kondensācijas siltumu. Tas padara kondensācijas katlus maksimāli ekonomiskus un palielina to efektivitāti līdz pat 110%. Turklāt tos var darbināt pie zemākiem temperatūras režīmiem.

Kondensācijas gāzes katli ir piemēroti mājām ar platību līdz 400 m². Turklāt vairākus kondensācijas tipa katlus var apvienot kaskādē, ievērojami palielinot to iespējas. Visi šie priekšrocības, kombinācijā ar augsto tehnoloģiskumu un automatizētu vadību, padara Junkers gāzes apkures katlus par ideālu risinājumu jebkuram telpai.

Zvaniet pa tālruni +371 26 368 820 vai sazinieties ar mums pa e-pastu: info@ecoheat.lv.
Mēs noteikti palīdzēsim Jums atrast piemērotu risinājumu.

lvLatviešu valoda