Menu

+371 26 368 820 info@ecoheat.lv

Par uzņēmumu

Racionālas apkures risinājumi!
Mūsu mērķis ir piedāvāt racionālus apkures risinājumus visām ēkām neatkarīgi no to izmēra un mērķa. Savā darbībā mēs pievērsām galveno uzmanību atjaunojamai enerģijai:

SILTUMA SŪKŅI:

Apkurei ēku un karstā ūdens sildīšanai ir daudz bezmaksas enerģijas apkārt mums, ko var efektīvi izmantot. Mūsu produktu klāstā ietilpst dažādi siltuma sūkņi: zemes siltuma sūkņi, gaisa-ūdens siltuma sūkņi, ūdens-ūdens siltuma sūkņi.

BIOKURINĀMĀS SISTĒMAS:

Granulu apkure vai apkure ar granulām ir visvienkāršākā un ekoloģiski tīrākā alternatīva mājsaimniecību, dzīvojamās mājas, rūpniecisko ēku, lauksaimniecības ēku u.c. apkurei. Granulas ir vienīgā Igaunijas apkures veida, kuru var pilnībā automatizēt. Mēs piedāvājam saviem klientiem automātisko granulu katlu iekārtu uzstādīšanu un apkopi. Katlu jauda: 10 kW – 1000 kW. Koksnes apkure: skaidas, koksnes briketes, skaidas. Koksne ir parastākais un visizplatītākais kurināmais. Mūsu sortimentā ietilpst moderni koksnes katli ar visām pievienotajām sastāvdaļām – uzkrājuma tvertnes, apkures automatika, papildu ierīces. Lai koksnes katlu mājas apkure darbotos ērti un ekonomiski, nepieciešama pareizi izrēķināta un ar zināšanām uzbūvēta apkures sistēma.

DZĪVOKĻU MĀJĀM:

Degvielas cenu pastāvīgi augot, enerģijas taupīšanas jautājums dzīvokļu mājās ir ļoti aktuāls. Mēs piedāvājam ekspertīzes dzīvojamo ēku apkures sistēmām, siltuma mezglu maiņu un citu

apkures sistēmas komponentu (radiatori, caurules) aizstāšanu. Tāpat mēs piedāvājam vispusīgu palīdzību dzīvokļu mājas apkures pārejā uz atjaunojamu enerģiju. Mūsu priekšrocības ir personiskais pieeja katram problēmas risināšanai un operatīvs darbības veikšanas laiks!

lvLatviešu valoda