Menu

+371 26 368 820 info@ecoheat.lv

Ūdens grīdas sildīšana

Siltā grīdas sistēmas – darbs ar materiāliem:

Grīdas sildīšanas caurule 16×2,0, uzstādīšanas solis 15 cm, uzstādīšana, cauruļu pārbaude – no 12 €/m2

Grīdas sildīšanas caurule 20×2,0, uzstādīšanas solis 30 cm, uzstādīšana, cauruļu pārbaude – no 9 €/m2

Grīdas sildīšanas caurule 16×2,0, uzstādīšanas solis 15 cm, apkures kolektors, uzstādīšana, cauruļu pārbaude – no 15 €/m2

Grīdas sildīšanas caurule 20×2,0, uzstādīšanas solis 30 cm, apkures kolektors, uzstādīšana, cauruļu pārbaude – no 12 €/m2

Grīdas sildīšanas projekts privātmājai no 295 €

Izmantotie materiāli “siltās grīdas” sistēmai:

Grīdas sildīšanas caurule ar skābekļa barjeru 16×2,0 – 0,49 €/jm

Grīdas sildīšanas caurule ar skābekļa barjeru 20×2,0 – 0,59 €/jm

Apkures kolektori un automātika no uzņēmumiem Giacomini, Danfoss, Kromschröder.

Zvaniet pa tālruni +371 26 368 820 vai sazinieties ar mums pa e-pastu: info@ecoheat.lv.
Mēs noteikti palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotu risinājumu.

Par siltajām grīdām kopumā:

Grīdas sildīšanas uzstādīšana ir piemērota jebkurām telpām, kur tas ir iespējams, atkarībā no būvkonstrukcijas. Siltās grīdas sistēmā izmanto zemas temperatūras šķidrumu (30-40 ° C), kas cirkulē caur uzstādīto siltās grīdas sistēmu.

Grīdas sildīšanu var

uzstādīt kopā ar jebkuru parastu apkures iekārtu Igaunijā: cietā kurināmā katli, gāzes katli, elektriskie katli un “dīzeļa” katli (vieglais kurināmais). Siltās grīdas sistēma ir arī ideāli piemērota mājām ar izvēlētu siltuma avotu, piemēram, siltuma sūknim.

Grīdas sildīšana arī palīdz ietaupīt izmaksas. Izdevumi grīdas sildīšanai (materiāli un montāžas darbi) ir gandrīz tādi paši kā radiatoru apkurei, bet jūtama ietaupījums apkures sezonā. Gadījumā ar grīdas sildīšanu temperatūras sadalījums telpās ir vienmērīgāks, kas ļauj samazināt telpas temperatūru par vairākiem grādiem, un tāpat cilvēki telpā to pat nejutīs. Katra 1 °C telpas temperatūras samazināšana vidēji samazina apkures izmaksas par 5-7%. Gadījumā ar 200 m² māju (atkarībā no siltuma avota) ietaupījums gadā ir apmēram 50-100 eiro.

Laika apstākļiem pielāgotu grīdas sildīšanas regulatoru nodrošina automātiska telpas temperatūras regulācija atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Telpas grīdas temperatūra ir vienmērīga. Jūs varat izmantot vispopulārākos grīdas segumus: keramikas flīzes, paklāji, parkets. Pareiza iestatījumu un automātikas izmantošana nodrošina paredzamo temperatūru telpās pat aukstā ziemā.

ru_RUРусский